Skip to main content

ONLINE SUPPORTINFO@WEBTO.DK 71 99 48 40

HVEM ER WEBTO?

Webto har siden 2012 udviklet digitale webløsninger til det danske erhvervsliv. Vores team på 8 webeksperter arbejder i dag ud fra kontoret i Slagelse, hvor vi har base sammen med vores samarbejdspartner Cazt. 

Gennem årene har vi udviklet mere end 300 projekter, fra det simple website, til store komplicerede løsninger. Alle med det samme formål at løfte kundens forretning. 

Vælger I derfor os som samarbejdspartner, vælger I et hold af dedikerede eksperter, der vil hjælpe jer med at udvikle jeres digitale løsning. 

SAMARBEJDSPARTNER

Vores stærke partner

CAZT

CAZT er en IT- og konsulentvirksomhed, der leverer support, rådgivning og IT-løsninger til regnskabsprogrammerne Microsoft Dynamics C5, Microsoft Dynamics NAV og Dynamics 365.

Læs mere om CAZT her. 

 

TEAM WEBTO

Vores team består af 8 digitale eksperter der vil hjælpe jer med at udvikle jeres forretning.

Kenneth Nielsen

Direktør 

kenneth@webto.dk

Line Johansson

Kundechef

line@webto.dk

Jesse Johansen

SoMe Specialist og Frontend udvikler

jesse@webto.dk

Steffen Christensen

Frontend udvikler

steffen@webto.dk

Toke Herkild

Backend Udvikler

toke@webto.dk

John Nielsen

Backend Udvikler

john@webto.dk

Tim Johannessen

Backend Udvikler

tim@webto.dk

Nicklas Skovgaard Petersen

SEM Specialist 

nicklas@webto.dk

René Jensen

Account manager

rene@webto.dk

Britt Appeldorff Vorsøe

Bogholder

faktura@webto.dk