Skip to main content

INFO@WEBTO.DK - 71 99 48 40

HVEM ER WEBTO?

Webto har siden 2012 udviklet digitale webløsninger til det danske erhversliv. Vores team på 8 webeksperter arbejder i dag ud fra kontoret i Slagelse, hvor vi de seneste 3 år har haft base sammen med vores samarbejdspartnere ITBC og ErpGruppen. 

Gennem årene har vi udviklet mere end 100 projekter, fra det simple website, til store komplicerede løsninger, alle med det samme formål, at løfte kundens foretning. 

Vælger i derfor os som samarbejdspartner, vælger i et hold af dedikerede eksperter der vil hjælpe jer med at udvikle jeres digitale løsning. 

SAMARBEJDSPARTNERE

Vores stærke partnere

ITBC

IT Business Center kan løse alle typer af opgaver med relation til IT, support, drift og telefoni. De har de seneste 15 år været it-leverandør for små og større virksomheder i hele vestsjælland.

Læs mere om ITBC her. 

 

ERPGRUPPEN

ERPgruppen er en IT- og konsulentvirksomhed, der leverer support, rådgivning og IT-løsninger til regnskabsprogrammerne Microsoft Dynamics C5, Microsoft Dynamics NAV, Dynamics 365 og Stackss.

Læs mere om ErpGruppen her. 

 

ADVERTISERS

Advertisers er et full-service AdWords bureau. Advertisers leverer kvalitet til en overkommelig pris og hjælper dagligt Webto's kunder med at optimerere deres online markedsføring. 

Læs mere om Advertisers her. 

TEAM WEBTO

Vores team består af 8 digitale eksperter der vil hjælpe jer med at udvikle jeres forretning.

Kenneth Nielsen

Direktør 

kenneth@webto.dk

Magnus Dilling

Art Director

magnus@webto.dk

Steffen Christensen

Frontend udvikler

steffen@webto.dk

Toke Herkild

Konsulent/udvikler

toke@webto.dk

John Nielsen

Konsulent/udvikler

john@webto.dk

Jacob Frederiksen Meiland

Salgskonsulent

jacob@webto.dk

Birgitte Domino Hansen

Bogholder

faktura@webto.dk